Z nieukrywaną dumą dzielimy się naszym ostatnim sukcesem: Acellmed – innowacje bio-tech dla poprawy zdrowia i jakości życia został wyróżniony prestiżową nagrodą CEBioForum Award 2024 w kategorii R&D Collaboration na Central European BioForum 2024.

To dla nas wielkie wyróżnienie – i, nie ukrywamy, chwila wzruszenia – rezultaty naszej pracy, setek burz mózgów (wspólnych i indywidualnych) i tysięcy godzin w labach zostały dostrzeżone i tak wysoko ocenione – docenione.
Nic tak nie motywuje do dalszej pracy – z nową energią zaczynamy zatem dzisiejszy dzień.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie #teamwork – dobra współpraca naukowców i klinicystów, naszych zespołów R&D, w tym naszego dream teamu – #CorneaTeam, tworzonego wspólnie z Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.
Dziękujemy!

Wielkie gratulacje i wyrazy najwyższego uznania dla Laureatów:
– Biotreat Vascular
– Jacek Jemielity
– SDS Optic Inc.

Wielkie brawa, ukłony i podziękowania dla Organizatorów tego prestiżowego, wyjątkowego w skali światowej Wydarzenia – Zespołu Central European BioForum i prawdziwej Liderki #biotech – Magdalena Kulczycka,Ph.D. – gratulacje!

#CEBioForum #BIOFORUM #Innowacje #Biotechnologia #MedTech #BioTech