Miło nam poinformować, że Acellmed i nasz projekt rogówkowy, realizowany we współpracy ze Śląskim Parkiem Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia oraz badaczami z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach został zauważony w konkursie #HuaweiStartupChallenge3, organizowanym przez @Huawei Polska i @Startup Academy. Pomyślnie przeszliśmy dwa pierwsze etapy konkursu i tym samym znaleźliśmy się w gronie 20 najlepszych polskich startupów (wyłonionych ze 168)!

Gratulujemy wszystkim pozostałym firmom, które się zakwalifikowały! Przed nami wielki finał. Razem zawalczymy o zrewolucjonizowanie polskiego rynku #healthtech a przede wszystkim – o zdrowie i lepsze życie Polek i Polaków!

Projekt „Rusztowanie do rekonstrukcji rogówki z wykorzystaniem druku 3D i biodruku” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 z działania Oś Priorytetowa I. Nowoczesna Gospodarka Działanie 1.2 Badania, Rozwój i Innowacje w Przedsiębiorstwach.